Hurtownia elektortechniczna Łódź
Wigus s.c. jest firmą która zajmuje się dystrybucją materiałów elektrotechnicznych na terenie całej Polski. Hurtownia elektryczna prowadzi swoją działalność od ponad 10 lat. Prowadzimy sprzedaż ponad 4.000 artykułów branży elektrotechnicznej i elektrycznej w sposób stacjonarny w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Św. Teresy 105, jak również realizujemy zamówienia z dostawą do klienta własnym transportem.
Łódz 91-222
ul. Św. Teresy 105
tel/fax. 42-640-52-02
tel. 42-652-24-52
kom. 600-351-602
kom. 604-553-073
e-mail: wigus@wigus.pl
lug - elektyka
legrand fael
ospel
pokój
schneider electric
weber
     Wigus s.c. jest hurtownią elektryczną, która zajmuje się dystrybucją materiałów elektrotechnicznych na terenie całej Polski. Spółka prowadzi działalność od 17.05.1993 r. Prowadzimy sprzedaż ponad 4.000 artykułów branży elektrotechnicznej w sposób stacjonarny w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Św. Teresy 105, jak również realizujemy zamówienia z dostawą do klienta własnym transportem.
     Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w handlu nie jest bez znaczenia. Jesteśmy hurtownią elektryczną, która jest przedstawicielem wielu dużych producentów materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju. Prowadzimy aktywną współprace z dużymi firmami, jak i tymi mniejszymi. Nasze horyzonty są duże i poszerzają się w miarę upływu czasu. Zaufali nam między innymi takie firmy jak: ABB Elta, PKO, Bombardier.
     Nasze zalety to przede wszystkim szybkość, solidność, terminowość, fachowa obsługa, atrakcyjne ceny oraz dla stałych klientów przedłużone terminy płatności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług handlowych.

Wigus s.c. hurtownia elektryczna(elektryka)

    
developed by rsek.pl
(C) all rights reserved to wigus s.c. - hurtownia elektryczna
Nie rozpoznano IP centrali. Sprobuj ponownie.
System wymiany linkow nie dziala poprawnie.